فروشگاه لیپر AR | EN

02171178

پروژه ها / شناسه خبر: 60555
|

انواع بلوک سیمانی سبک لیپر

بلوک های سیمانی سبک لیپر در ابعاد متنوع | مزایا و کاربردهای استفاده از بلوک سبک لیپر

 

انواع بلوک سیمانی سبک  لیپر، بلوک سبک، بلوک سیمانی، قیمت بلوک سیمانی

 

انواع بلوک سبک لیپر (بلوک سیمانی) :

 

محصولات شرکت افق فردای پاسارگاد شامل دو نوع بلوک سبک: لیپر و سوپر لیپر می باشد که بلوک های لیپر، دارای 2 جداره و نوع سوپر لیپر، دارای 3 جداره می باشند. 

یکی از مواد اولیه تولیدات شرکت افق فردای پاسارگاد (سهامی خاص)، دانه صنعتی پرلیت می باشد که هشتمین ماده عایق در دنیا است.

تمامی محصولات این شرکت دارای گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و استاندارد ملی ایران می باشند. تیم تحقیقاتی مجموعه لیپر توانسته با استفاده از علم و تکنولوژی روز و با افزودن موادی خاص و سیستم تولید پیشرفته موفق به تولید محصولاتی با افت صوتی و عایق حرارتی بی رقیب گردد. 

نکته: این شرکت به جای آزمایش برروی پوکه و مواد اولیه، نمونه بتن و یا نمونه بلوک سیمانی (که در واقعیت کاربردی ندارد)، آزمایش عایق حرارت را بر روی دیوار ساخته شده از بلوک های سیمانی سبک لیپر با عرض 15 سانتی متر 2 جداره در یک قاب کامل همراه با اندود و آستر در دو طرف دیوار انجام داده است. همچنین کلیه محصولات علاوه بر الیاف پلی پروپیلن که باعث افزایش 18% درصدی مقاومت فشاری، 34% درصدی مقاومت کششی برزیلی و 15% درصدی مقاومت خمشی میشود، دارای ماهیچه و خطوط کرو (انحنا دار) در طراحی قالب می باشند که باعث افزایش مقاومت جانبی بلوک در مقابل ضربه میشود.

- قابل ذکر است مطابق با بند 6-1 صفحه 4 استاندارد ملی 7782 ایران که توصیه به داشتن کام و زبانه در بلوک سیمانی میکند، کلیه محصولات این شرکت دارای کام و زبانه در محل اتصال، به منظور سرعت بخشیدن و سهولت در شاقول چیدن بلوک ها و یکپارچگی بیشتر دیوار می باشد. 

 

 

* مزایای بلوک سیمانی سبک لیپر؟

- دارای استاندارد ملی 7782 ایران.

- دارای گواهینامه فنی برای دهمین سال متوالی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به شماره 18388-25-01 . 

- دارای تاییدیه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی.

- گواهینامه ایزو ISO9001 :2015 در مدیریت کیفیت از شرکت QUALITY ASSESSMENT LIA (QAL) کشور انگلستان.

- گواهینامه استاندارد ASTM C129 موسسه ملی استاندارد آمریکا برای بلوک سیمانی سبک.

 

- دارای عایق صوت و حرارت بی نظیر و مقاومت در برابر آتش (مطابق با الزامات مبحث 18 و 19) به شرح زیر:

 

 

* کلیه آزمایشات در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی بر روی دیوار ساخته شده همراه با اندود و آستر در دو طرف دیوار در یک قاب کامل انجام گرفته است.

 

بلوک سیمانی سبک لیپر، بلوک عایق صوت

 *بلوک سبک سیمانی لیپر عایق صوت است: معادل  50Db (دسی بل) افت صوتی با عرض 15CM دو جداره.

 

 

بلوک سیمانی سبک لیپر، بلوک عایق حرارت

 

 

 

* بلوک سبک سیمانی لیپر عایق حرارت نیز می باشد: با ایجاد 18 درجه اختلاف دما بین دو سمت دیوار با عرض 15 سانتی متر 2 جداره.

 

بلوک سیمانی سبک لیپر، بلوک مقاوم در برابر آتش

 

 

* بلوک سبک سیمانی لیپر دارای مقاومت در برابر آتش به مدت بیش از 180 دقیقه در دمای 1200 درجه سانتی گراد با عرض 15 سانتی متر 2 جداره.

 

 

بلوک سیمانی سبک لیپر دارای الیاف پلی پروپیلن

* بلوک سبک سیمانی لیپر دارای الیاف پلی پروپیلن جهت افزایش مقاومت، کاهش پرتی و جلوگیری از خردشدن در هنگام شیار زدن و قابلیت گیرش میخ، پیچ، رول پلاک بدلیل وجود الیاف.


 

 

- تولید شده توسط دستگاه تمام اتوماتیک و مجهز به اتاق بخار.

 

در صورت درخواست شما، ارسال نمونه و کاتالوگ انواع بلوک سبک به درب پروژه به صورت رایگان انجام میگردد.

 

 

بلوک های سیمانی سبک لیپر دیواری تولید شده در 2 نوع بلوک سیمانی LIPER (دو جداره) و بلوک سیمانی SUPER LIPER (سه جداره) می باشد.

 

 

بررسی خصوصیات بلوک سیمانی سبک لیپر:

امروزه تعداد زیادی کارخانه در کشور ایران و سایر کشورهای اروپایی در زمینه تولید انواع بلوک سیمانی فعالیت می کنند. بلوک های سیمانی در اشکال، ابعاد و اندازه های مختلف ساخته می شوند و برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. بلوک سبک سیمانی لیپر یکی از بهترین انواع بلوک سبک سیمانی است که در کارخانه لیپر تولید می شود. در کارخانه لیپر برای تولید بلوک سیمانی از دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی پیشرفته و مواد اولیه مرغوب و با کیفیت استفاده می شود. همین امر موجب شده است که کیفیت و کارایی بلوک های سیمانی تولید شده در این کارخانه افزایش پیدا کند. در این صفحه قصد داریم در مورد خصوصیات بلوک سبک سیمانی لیپر و انواع بلوک سبک لیپر صحبت کنیم.

 

بلوک سبک سیمانی لیپر چیست؟

به نوعی بلوک سیمانی گفته می شود که در ساخت آن از مواد اولیه مختلف مثل دانه های صنعتی پرلیت، دانه معدنی پومیس و اسکوریا، الیاف یا رشته های پلی پروپیلن، سیمان و آب استفاده می شود. هر چقدر که کیفیت مواد اولیه به کار برده شده در ساخت بلوک سیمانی بهتر باشد، عملکرد و کارایی بلوک سیمانی نیز افزایش پیدا می کند.

 

 

 
 
 

 * بررسی مزایای بلوک سبک سیمانی لیپر:

 

- این نوع بلوک سیمانی در برابر تغییرات دما و حرارت بسیار مقاوم است و به صورت یک عایق حرارتی عمل می کند. در تولید این نوع بلوک سبک سیمانی از دانه های سیلیکونی پرلیت استفاده می شود. ضریب هدایت یا انتقال حرارت در دانه های پرلیت بسیار کم است. همین امر موجب شده است که بلوک های سیمانی لیپر در مقابل تغییرات دما مقاوم باشند.

- بلوک سبک سیمانی لیپر در مقایسه با سایر بلوک های سیمانی موجود در بازار وزن کمتری دارند. امروزه مواد اولیه و مصالح به کار برده شده در ساختمان ها به منظور کاهش آسیب پذیری ساختمان ها و ساکنین آن ها در برابر انواع حوادث طبیعی مثل سیل و زلزله باید وزن کمی داشته باشند. هر چقدر که وزن بلوک های سیمانی که در ساخت ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند بیشتر باشد، در هنگام بروز حوادث طبیعی مثل زلزله آسیب بیشتری می بینند و جان ساکنین ساختمان ها به خطر می افتد. وزن دانه های صنعتی پرلیت و اسکوریا بسیار سبک است همین امر موجب شده است که وزن بلوک سیمانی لیپر نیز کاهش یابد.

- بلوک سبک سیمانی لیپر در برابر تغییرات شدید صدا به خوبی مقاومت می کند و به صورت یک عایق صوتی عمل می کند. به گونه ای که شدت صدا را هنگام هدایت یا انتقال حدود 50 دسی بل کاهش می دهد. این نوع بلوک از انتقال  انواع آلودگی های صوتی به داخل ساختمان ها جلوگیری می کند و محیط امن تر و ساکت تری را برای ساکنین ساختمان ها فراهم می کند.

- مواد اولیه به کار رفته در بلوک سبک سیمانی لیپر،  مثل دانه های صنعتی پرلیت و اسکوریا در مقابل آتش مقاوم هستند و اشتعال پذیر نیستند. همین امر موجب شده است که بلوک سیمانی لیپر بتواند 180 دقیقه یا 3 ساعت در برابر دمای 1800 درجه سانتیگراد مقاومت کند.

- در تولید این نوع بلوک سیمانی از الیاف مصنوعی مثل پلی پروپیلن استفاده می شود. الیاف پلی پروپیلن، مقاومت بلوک ساختمانی را در برابر نیرو های وارد شده بر بلوک افزایش می دهد و از خرد شدن بلوک در برابر فشار های زیاد جلوگیری می کند. همین امر موجب شده است که خاصیت کشسانی و خمشی بلوک سیمانی افزایش پیدا کند. این الیاف از خرد شدن و ترک برداشتن بلوک های سیمانی در هنگام برش، شیار زدن و استفاده از انواع میخ یا پیچ های فلزی جلوگیری می کند. امروزه استفاده از انواع بلوک سبک سیمانی لیپر در بین پیمانکاران برای ساخت قسمت های مختلف ساختمان ها مثل تیرچه ها و دیوار ها افزایش پیدا کرده است.

- در کارخانه لیپر برای تولید انواع بلوک سبک لیپر از دستگاه های کاملا خودکار و پیشرفته استفاده می شود. همین امر موجب می شود که ضریب خطا در هنگام ساخت بلوک سیمانی در مراحل مختلف کاهش پیدا کند و از کیفیت، کارایی و مقاومت مناسبی برخوردار باشد.

- مشخصات فنی این نوع بلوک ساختمانی مطابق با استاندارد های جهانی شهرسازی است. بلوک سیمانی لیپر موفق شده است که برای نهمین سال گواهینامه فنی معتبری را از سازمان های شهرسازی کشور ایران دریافت کند.

- در تولید این نوع بلوک سیمانی از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و نرم افزارهای کنترل کیفیت استفاده می شود. بعد از اینکه بلوک سیمانی در بخش تولید کارخانه ساخته شد به بخش کنترل کیفیت منتقل می شود. در بخش کنترل کیفیت، نیرو های متخصص میزان مقاومت فشاری، جذب آب و جمع شدگی و ... بلوک سیمانی را توسط دستگاه های پیشرفته کنترل می کنند. در صورتی که نتایج کنترل کیفی متناسب با استاندارد های شهرسازی باشد، بلوک های سیمانی می توانند به صورت انبوه تولید شوند و برای فروش به بازار عرضه شوند. در صورتی که نتایج کنترل کیفی بلوک سیمانی متناسب با استاندارد های شهرسازی  نباشد، بلوک سیمانی از چرخه تولید خارج می شود.

 

* بررسی تفاوت های انواع بلوک سبک لیپر:

 

- بلوک های سیمانی تولید شده در کارخانه لیپر بر اساس تعداد جداره ها یا شیار ها به دو نوع بلوک سبک سیمانی دو جداره ( بلوک لیپر) و سه جداره ( بلوک سوپر لیپر)  تقسیم می شوند. ابعاد و وزن  بلوک سیمانی دو جداره در مقایسه با بلوک سیمانی سه جداره کمتر است.

- از بلوک سیمانی دوجداره برای ساخت دیوار های اصلی و جدا کننده استفاده می شود. در حالی که از بلوک سیمانی سه جداره برای ساخت دیوار های جانبی و دیوار های آسانسور استفاده می شود.

- بلوک های سیمانی لیپر سه جداره نسبت به دو جداره، عایق صوتی و حرارتی مناسب تری هستند و از انتقال حرارت و صدا به میزان بیشتری جلوگیری می کنند.

- سرعت ساختمان سازی توسط بلوک سیمانی سه جداره نسبت به دوجداره بیشتر است. زیرا هر چقدر که تعداد شیار ها یا جداره های بلوک سیمانی بیشتر باشد، سرعت انجام دادن کارهایی مثل سیم کشی در آن ها بیشتر می شود. همین امر موجب شده است که کارایی بلوک های سیمانی سه جداره در ساختمان سازی نسبت به بلوک های سیمانی دو جداره بیشتر شود.

 

 

جهت دریافت قیمت بلوک سیمانی سبک لیپر تماس بگیرید و یا به فروشگاه اینترنتی بلوک لیپر مراجعه فرماییید

 

تماس با دفتر بلوک سیمانی لیپر 02171178

    

ارسال پیام در ساعات غیر اداری 09128239003

 

برای ورود به فروشگاه خرید آنلاین محصولات لیپر اینجا کلیک کنید 

 

کلیدواژه

بلوک سبک

بلوک سبک لیپر

بلوک بتنی

بلوک پوکه ای

بلوک سبک Aac

انواع بلوک

بلوک سبک بتنی

بلوک استاندارد

تولید کننده بلوک استاندارد

بلوک گواهینامه دار

بلوک گواهینامه فنی دار

مقاوم سازی

مقاومت بلوک سیمانی

بلوک مقاوم در برابر آتش

بلوک سبک مقاوم

بلوک مقاوم

مقاومت در برابر آتش

بلوک سیمانی مقاوم

بلوک سیمانی لیکا

بلوک سبک هبلکس

بلوک دیواری

بلوک سبک استاندارد

تولید بلوک سیمانی

بلوک لیکا

بلوک سبک سیمانی

بلوک لیپر

بلوک سیمانی

بلوک سبک clc

تولید بلوک سبک

خرید بلوک سبک

انواع بلوک لیپر

بلوک سبک لیکا

لیکا

انواع بلوک سبک

بلوک سایز 15

بلوک سایز 10

انواع بلوک لیکا

انواع بلوک ساختمانی

تولید کننده بلوک

تولید کننده بلوک سبک

تولید کننده بلوک سیمانی

معایب بلوک سبک لیکا

بلوک عایق صوت

بلوک عایق صدا

بلوک عایق صوت و حرارت

بلوک عایق

بلوک عایق حرارت

انواع بلوک سیمانی سبک لیپر

قیمت بلوک سبک

فروش بلوک

قیمت بلوک دیواری

قیمت بلوک سیمانی دیواری

فروش بلوک سبک

قیمت بلوک

بلوک

انواع بلوک سمانی سبک لیپر

قیمت بلوک سیمانی

قیمت بلوک لیکا

قیمت بلوک سبک لیکا

شرکت افق فردای پاسارگاد

مزیت های بلوک

مزیت بلوک سیمانی

انواع بلوک سیمانی

بلوک عایق حرارتی

بلوک سیمانی عایق

بلوک سیمانی عایق حرارتی

تولید بلوک عایق

بلوک سیمانی سبک عایق حرارتی

مزایای بلوک سیمانی سبک لیپر

قیمت بلوک سیمانی سبک

بلوک عایق صوتی

بلوک عایق دار

سوپر لیپر

بلوک سیمانی سبک

captcha
نظرات شما | 280 نظر
عبدالرضا جزایری
1401/10/30 - 20:03
سلام لطفا لیست قیمت بفرستید
rateup 0
 ratedown 0
بلوک سبک لیپر
1401/11/2 - 16:43
با سلام و احترام کاتالوگ و لیست قیمت بلوک سبک سیمانی لیپر حضور محترمتان ارسال گردید. با تشکر
rateup 1
 ratedown 0
سروری
1401/8/27 - 13:39
سلام روز بخیر لطفا لیست قیمت و کاتالوگ محصولات را درختیار بنده قرار دهید سپاس
rateup 0
 ratedown 2
بلوک سبک لیپر
1401/8/28 - 13:23
با سلام و احترام کاتالوگ و لیست قیمت بلوک سبک سیمانی لیپر حضور محترمتان ارسال گردید. با تشکر
rateup 0
 ratedown 1
مرتضی
1401/7/3 - 15:56
با سلام قیمت بلوک لیپر ۲۰ را میخواستم
rateup 2
 ratedown 0
بلوک سبک لیپر
1401/7/25 - 09:58
با سلام و احترام کاتالوگ و لیست قیمت بلوک سبک سیمانی لیپر حضور محترمتان ارسال گردید. با تشکر
rateup 5
 ratedown 2
هادی محمدی
1401/6/27 - 15:53
با عرض سلام و خسته نباشی لطفاً کاتالوگ محصولات + لیست قیمت ها رو برام ارسال کنین خیلی ممنون
rateup 0
 ratedown 1
بلوک سبک لیپر
1401/7/25 - 09:59
با سلام و احترام لطفا جهت دریافت اطلاعات درخواستی ایمیل و یا شماره تلفن خود را ارسال نمایید
rateup 0
 ratedown 0